Elektrownie na rąbek stojący

Zestawy fotowoltaiczne / Elektrownie fotowoltaiczne do samodzielnego montażu z systemem montażowym na  rąbek stojący

Nie znalazłeś zestawu fotowoltaicznego / elektrowni fotowoltaicznej  która spełnia twoje potrzeby, napisz do nas, info@pvgroup.pl

 

 

Gotowe zestawy fotowoltaiki do samodzielnego montażu / elektrownie słoneczne do samodzielnego montażu. Mikroelektrownie fotowoltaiczne zostały zaprojektowane przez zespół inżynierów PVGroup.pl. Bezawaryjna praca, wysokie uzyski energii elektrycznej oraz szybki zwrot z inwestycji były celem zespołu projektowego inżynierów PVGroup.pl  Elektrownie słoneczne łatwo zamontować na blachodachówce , dachówce lub na gruncie. Zdaj się na wieloletnie doświadczenie inżynierów tworzących z pasją rozwiązania z odnawialnych źródeł energii.

 

Wszystkie zestawy elektrowni słonecznych uprawniają do skorzystania z dotacji “Mój prąd” 5000 złotych oraz o wystąpienie o ulgę termomodernizacyjną.

 

Zestawy fotowoltaiki do samodzielnego montażu zaprojektowane i przygotowane przez PVGroup.pl  zawierają wszystkie niezbędne elementy : odpowiednie szyny i łączniki, uchwyty dachowe, klemy, najnowsze panele fotowoltaiczne, inwertery, odgromniki oraz przewody.

Kto może zainstalować elektrownię fotowoltaiczną ? kliknij tutaj.

tel.: +48 516 758 217 info@pvgroup.pl

 

Fotowoltaika krok po kroku oraz dokumentacja kliknij tutaj.

 

Gwarancja bezpieczeństwa – certyfikat TUV

TUV PVGroup.pl

 

Jesteś instalatorem i poszukujesz cen hurtowych na zestawy fotowoltaiczne? Napisz do nas na wholesale@pvgroup.pl

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Shopping Cart
Scroll to Top