Zestawy pod dotacje "Mój Prąd"

Zestawy pod dotacje “Mój Prąd”

Zestawy fotowoltaiczne dedykowane dla nowej serii dotacji Mój Prąd zostały zaprojektowane przez inżynierów PVGroup.pl tak, aby klient końcowy miał możliwość uzyskania możliwie najwyższej kwoty dotacji dla danej mocy.

Kwoty maksymalnego dofinansowania dla danej mocy instalacji:

  • 3,6kW – 18 000PLN
  • 5,7kW – 20 644PLN
  • 7,4kW – 23 000PLN
  • 11,8kW – 23 000PLN

Instalacje z magazynem energii o pojemnościach od 7.5-10kWh umożliwiają akumulację nadwyżki energii produkowanej w środku dnia. Następnie, energia ta jest pobierana w godzinach popołudniowych, w nocy oraz o poranku.

To idea magazynowania energii zwiększająca autokonsumpcję tym samym zmniejszając pobór energii z sieci dystrybucyjnej.

Zestawy fotowoltaiczne firmy PVGroup.pl, dostępne w ramach dotacji “Mój Prąd”, są najbardziej opłacalną formą budowy instalacji fotowoltaicznej.

Dodatkowo – rozliczenie energii elektrycznej od lipca 2024 roku będzie realizowane na podstawie cen energii na towarowej giełdzie energii w cyklach godzinowych!

To znaczy, że nie będzie opłacalne wysyłanie nadmiaru energii do sieci w godzinach w których instalacja produkuje najwięcej.

Poniższy wykres przedstawia powyższą sytuacją:

Wykres przedstawia porównanie cen energii na Towarowej Giełdzie Energii względem produkcji z instalacji fotowoltaicznej.

Tym samym, aby instalacja fotowoltaiczna zwróciła się najszybciej jak to możliwe, należy nadmiar energii z instalacji fotowoltaicznej zakumulować w magazynie oraz zużyć energią z magazynu popołudniu oraz rano.

Zwrot z instalacji z wykorzystaniem Zestawów fotowoltaicznych zaprojektowanych przez PVGroup.pl to około 5 lat!

Firma PVGroup.pl zaprojektowała zestawy pod dotację “Mój Prąd” wykorzystując falowniki oparte na nowej technologii przekazywania energii.

Falowniki te umożliwiają przesyłanie energii jednocześnie do magazynu energii oraz na potrzeby własne, co skutkuje podwójnym mocą wytwarzania.

Zapytaj o indywidualną ofertę uwzględniając swoje aktualne zużycie energii elektrycznej!

Kontakt : info@pvgroup.pl , telefon (kierunkowy +48):

516 758 217

737 185 830

532 268 607

Wyświetlanie wszystkich wyników: 28