Inwertery Growatt

Inwertery Growatt

Growatt to przedsiębiorstwo energetyczne zajmujące się badaniami i rozwojem oraz produkcją falowników fotowoltaicznych, w tym inwerterów sieciowych, off-gridowych i magazynowych, a także inteligentnych rozwiązań zarządzania energią po stronie użytkownika. Wydajność inwerterów sieciowych Growatt wynosi od 750 W do 250 kW, zaś inwertery sieciowe i magazynowe obejmują zakres mocy od 1 kW do 630 kW. Falowniki Growatt są szeroko stosowane na całym świecie do zastosowań w budownictwie mieszkaniowym, komercyjnym, zmniejszaniu ubóstwa fotowoltaicznego, scenariuszach skali użyteczności, a także w innych projektach elektrowni magazynowych – Przeczytaj  o tym na stronie firmy Growatt – https://growatt.pl/wspolpraca-pvgroup/

Dla klientów PVGroup.pl serwis Growatt jest czynny 7 dni w tygodniu !

Jesteś instalatorem i poszukujesz cen hurtowych na produkty firmy Growatt ? napisz

hurt@pvgroup.pl

Do końca 2019 roku Growatt wysłał ponad 1,7 miliona falowników do ponad 100 krajów i regionów na całym świecie. Firma Growatt została uznana za najlepszą markę falownika fotowoltaicznego do zastosowań mieszkaniowych, trzy lata z rzędu według PVBL. Do 2018 roku Growatt stał się TOP 3 marką falowników jednofazowych zgodnie ze światowym rankingiem wysyłek falowników IHS Markit.

Zapraszamy na stronę producenta. https://www.ginverter.com/

Jesteś instalatorem który zapewnia najwyższą jakość ?

Rozumiemy że instalacja fotowoltaiczna pracuje 365 dni w roku , siedem dni w tygodniu a każdy dzień utracony przez uszkodzony system to są wymierne straty. Teraz dzięki współpracy PVGroup.pl oraz Growatt możesz zapewnić swoim klientom serwis przez cały tydzień.  Siedem dni w tygodniu grupa profesjonalistów czeka na twój telefon. Nie zwlekaj i dołącz do grupy profesjonalistów czuwających nad sprawnością systemów przez 7 dni w tygodniu. Dalsze informacje znajdziesz pod adresem hurt@pvgroup.pl

Aktualnie usługa serwisu falowników Growatt w porozumieniu z PVGroup.pl to najlepsza obsługa na rynku przez co falowniki Growatt są jednym z dwóch najbardziej popularnych falowników w Polsce.

 

Jako największy autoryzowany dystrybutor firmy Growatt w Polsce pragniemy poinformować, że wszystkie nasze inwertery firmy Growatt  posiadają certyfikat NC RfG zgodny z wymogami OSD.

Wyświetlanie 1–30 z 40 wyników