Inwertery SOLAREDGE

Inwertery SOLAREDGE

 

Założony w 2006 r. SolarEdge opracował zoptymalizowane falownik DC, który zmienił sposób pozyskiwania energii i zarządzania nią w systemach fotowoltaicznych (PV). Inteligentne rozwiązanie inwerterowe SolarEdge maksymalizuje wytwarzanie energii, jednocześnie obniżając koszt energii wytwarzanej przez system fotowoltaiczny, w celu poprawy ROI.
Od debiutu giełdowego NASDAQ w 2015 r. SolarEdge stale wykazuje znaczny wzrost przychodów i marży brutto. Siła finansowa i stabilność firmy w połączeniu z najnowocześniejszą technologią sprawiają, że SolarEdge jest preferowanym partnerem wiodących w branży instalatorów, integratorów i innych uczestników rynku energii.
Kontynuując rozwój inteligentnej energii, SolarEdge obejmuje szeroką gamę segmentów rynku energii poprzez zróżnicowaną ofertę produktów, w tym mieszkaniowe, komercyjne i wielkoskalowe systemy fotowoltaiczne, rozwiązania do przechowywania i tworzenia kopii zapasowych energii, ładowanie pojazdów elektrycznych, zarządzanie energią w domu, usługi sieciowe i elektrownie wirtualne, baterie i rozwiązania w zakresie nieprzerwanego zasilania (UPS).

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

PolishBulgarianCroatianCzechEnglishEstonianFinnishFrenchGermanHungarianItalianRomanianSlovakSpanishSwedish