Inwertery Sofar

Wyświetlanie 1–30 z 32 wyników

Inwertery Sofar Solar z Polskiej dystrybucji z 10 letnią gwarancją producenta w Polsce.

Sofar solar

Firma Sofar Solar

Firma SOFAR SOLAR powstała w 2013 roku w Chinach z obecnie 9 własnymi oddziałami w Australii, Indiach, Włoszech, Polsce, Niemczech, Wuxi, Shenzhen, Dongguan i Xinyang, specjalizuje się w badaniach i rozwoju, produkcji, sprzedaży i serwisie inwerterów podłączonych do sieci o mocy od 1kW do 255kW. , falowniki hybrydowe o mocy od 3 kW do 20 kW, systemy magazynowania baterii i ładowanie EV.SOFARSOLAR jest obecnie jedną z 5 największych firm inwerterów stringowych w Chinach. po przełamaniu i zdobyciu reputacji niezawodnej, wydajnej i profesjonalnej, teraz stała się jedną ze znanych firm w dziedzinie falowników magazynujących energię.

Certyfikacja

SOFAR SOLAR, posiadający certyfikat ISO9001 i ISO 14001, zatrudniający około 600 pracowników, jest wyposażony w bardzo silny zespół badawczo-rozwojowy, a główny personel badawczo-rozwojowy ma ponad 10-letnie doświadczenie w branży fotowoltaicznej. SOFAR SOLAR z powodzeniem ulepszył wiele obszarów technologii zarówno w zakresie oprogramowania, jak i sprzętu co nie zostało rozwiązane przez inne popularne marki w niedawnej przeszłości, na przykład dokładność wykrywania rezystancji izolacji, rezonans sieciowy w przypadku podłączenia wielu jednostek, zdalny monitoring – standard komunikacji Wi-Fi, ochrona antykorozyjna itp.

Produkcja Inwerterów Sofar

Linie produkcyjne SOFAR SOLAR wykorzystują najnowocześniejsze technologie produkcyjne, co zwiększa możliwości produkcyjne naszych produktów. Wykorzystując wysoki stopień zaawansowania inżynieryjnego i precyzyjne możliwości produkcyjne, SOFARSOLAR tworzy produkty o wyższej jakości, które mogą wytrzymać trudne warunki.

Falowniki SOFAR SOLAR zostały zainstalowane w ponad 60 krajach (np. W Brazylii, Indiach, Australii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Włoszech, Belgii, Hiszpanii, Holandii, Polsce, Francji, Japonii, Wietnamie, RPA, Pakistanie, Korei, Chinach itp.) Oraz osiągnęła bardzo wysoką rozpoznawalność marki na rynku. Z badań EUPD wynika, że Polska, Brazylia, Wielka Brytania i Indie bardzo doceniły SOFAR SOLAR i wydały honorowy certyfikat „TOP PV Brand”, który położył solidny fundament i ugruntował dobrą opinię dla SOFAR SOLAR kompleksowe rozplanowanie rynku międzynarodowego.

Teraz w SOFAR SOLAR mamy wizję, aby uczynić świat mniej zależnym od paliw kopalnych dzięki technologii i innowacjom.Wierzymy w ogromny potencjał energii słonecznej i odnawialnej, a naszym celem jest bycie liderem w przejściu do zrównoważonej energii przyszłości .

Shopping Cart
Scroll to Top