Fotowoltaika dla firm za połowę ceny ?


Czy wiesz że możemy wykorzystać twoich pracowników do zainstalowania paneli fotowoltaicznych w twojej firmie?

Zastanów się czy w pewnych okresach roku twoje przedsiębiorstwo może mieć wolne zasoby ludzkie ? A może kilku pracowników produkcyjnych chętnie zostanie po godzinach ?

Pan Grzegorz 20KW dom oraz 50 KW firma produkcyjna

"Skorzystałem z konsultacji na miejscu inżynierów PVGroup.pl , okazało się że większość prac instalacyjnych wykonaliśmy we własnym zakresie. Wystarczyły dwie wizyty inżyniera aby elektrownia zaczęła pracować."

Pan Wiesław 50 KW rolnik

"Nasza firma zatrudnia elektryka z uprawnieniami SEP, montaż paneli na naszym dachu z blachy trapezowej okazał się prosty i szybki. Skorzystałem wyłącznie z bezpłatnej porady telefonicznej. Mogę potwierdzić że jest to wielka oszczędność czasu i środków."

Pani Anna 20 KW - firma usługowa

Potrzeby energetyczne naszej firmy są niewielkie, za to mieliśmy trochę wolnej działki. Instalacja paneli na gruncie zajęła nam kilka dni. Jedna wizyta inzyniera PVGroup pozwoliła na podłączenie instalacji oraz wypełnienie dokumentacji.

To jest prostsze niż myślisz

Przygotowanie i dostawa

Przygotujemy dla Ciebie wstępną ofertę na elementy z których zbudujesz własną elektrownię słoneczną. Zobaczysz że markowe elementy można kupić w hurtowych cenach. Jesteśmy bezpośrednim importerem i dystrybutorem. Przygotujemy i dostarczymy elektrownię w klika dni.

Budowa / Instalacja

Przygotujemy dokumentację oraz instrukcję i przeprowadzimy przez proces budowania stojaków na gruncie, lub na dachu. Będziesz zaskoczny jakie to łatwe. Twoi pracownicy z naszymi instrukcjami i pomocą poradzą sobie z montażem stojaków na gruncie bez problemu.

Podłączenie i zgłoszenia

Panele zamocowane ? Doskonale teraz czas na wizytę elektryka. Może to być nasz inżynier lub też elektryk z uprawnieniami SEP. Pomożemy także przygotować się do złożenia dokumentacji przeciwpożarowej.

Zadzwon

Nasi konsultanci czekają na twój telefon.

08:00 - 16:00

+48 516 758 217

+48 737 185 830

+48 532 268 607

PVGroup.pl to ekonomiczne rozwiązanie

Praca wykonana przez twój zespół

Czasochłonne ale proste prace może wykona twój zespół. Możesz wykorzystac czas po za sezonem do wykonania własnej instalacji fotowoltaicznej.

Tylko najnowsze panele.

Jako dystrybutor rotujemy towarem w szybki sposób. W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie najnowsze panele.

Bezpośredni importer

Kupujesz bezpośrednio u dystrybutora. Masz pewność że towar ma solidną gwarancję. A przy okazji omijasz kilku pośredników.

Dokumenty zostaw nam.

Wybierając pomoc naszych inżynierów masz pewność ze przygotujemy za Ciebie całą dokumentację.

A jakie są opcje ?

Opcja 1
Koszt 0 złotych

Masz swojego zaufanego elektryka i potrafisz wypełnić dokumentacje. Instalacja nie stanowi dla Ciebie problemu. Potrzebujesz jedynie ogólnych informacji lub chcesz porozmawiać czy ta opcja jest dla Ciebie. Zadzwon lub naszpisz email.  

Opcja 2
Koszt 300 złotych

Podstawowa konsultacja czy montaż elektrowni słonecznej jest możliwy i opłacalny dla twojej firmy.

Opcja 3
Koszt 1000 złotych

Potrzebujesz szerszej konsultacji oraz przygotowania dokumentów dla zakładu energetycznego. Konsultacja obejmuje tez informacje o położeniu paneli, konsultacje proponowanych przez Ciebie tras kablowych, eliminacji potencjalnych problemów. Jednak wizyta naszego inżyniera nie jest wymagana.

Opcja 4
Koszt od 5000

Inżynier PVGroup.pl pomaga od poczatku do konca calego procesu. Otrzymujesz opiekę konsultanta oraz wizytę naszego inżyniera na miejscu instalacji. Koszt dojazdu wg km) PVGrpoup.pl przygotowuje całą dokumentacje oraz składamy dokumenty za Ciebie.

Masz pytania ?

+48 516 758 217

+48 737 185 830

Pracujemy Poniedziałek - Piątek

08:00 - 16:00

Potrzebujesz pomocy ?

info@pvgroup.pl

Scroll to Top