Panele fotowoltaiczne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Panele fotowoltaiczne

Zajmujemy się dostawami nowoczesnych i pochodzących od znanych na świecie producentów komponentów fotowoltaicznych o wysokiej mocy. Panele fotowoltaiczne / ogniwa fotowoltaiczne importowane i sprzedawane przez PVGroup.pl pochodzą z certyfikowanej dystrybucji a co za tym idzie mają pełna gwarancje producenta.  Panele Są one elementem niezbędnym do odpowiedniego założenia instalacji solarnej.

Oferujemy instalacje fotowoltaiczne oparte o modele polikrystaliczne oraz monokrystaliczne. Wszystkie zestawy fotowoltaiczne  mają odpowiednią długą gwarancję producenta (która może wynosić nawet 25 lat na moc liniową). Oprócz dużych modeli paneli solarnych , proponujemy także małe panele fotowoltaiczne, są równie wydajne i mogą cechować się także lekkością oraz elastycznością.

Panele fotowoltaiczne – hurtownia

Jesteś instalatorem lub hurtowym sprzedawcą ? skontaktuj  się z naszym działem hurtowym aby otrzymać cennik dla partnerów wholesale@pvgroup.pl . Ogniwa fotowoltaiczne dostarczane przez PVGroup.pl posiadają gwarancję producenta.

Ogniwa fotowoltaiczne – certyfikacja

Towary do fotowoltaiki importowane przez PVGroup.pl mają wszystkie stosowne certyfikaty i pochodzą bezpośrednio od producenta. Jesteśmy też autoryzowanym przedstawicielem wiodących marek z listy TIER 1

Panele Fotowoltaiczne na grunt

W ofercie PVGroup.pl możesz znaleźć gotowe rozwiązania systemów fotowoltaicznych na grunt. Fotowoltaika na gruncie oparta na stojakach zaprojektowanych i produkowanych przez PVGroup.pl cechuje duża wydajność oraz uniwersalność zastosowania. Fotowoltaika na gruncie jest prosta w montażu oraz zbudowana z nierdzewnych elementów.

Wymiary paneli fotowoltaicznych

Ogniwa fotowoltaiczne które znajdziesz w naszej ofercie pochodzą z autoryzowanej sieci producentów. Dokładne wymiary ogniw fotowoltaicznych są udostępnione w kartach katalogowych w poszczególnych produktach. Na naszych stronach znajdziesz też instrukcje jak montować panele solarne, dokładne informacje o odporności na warunki atmosferyczne oraz sól. Wszystkie dokumenty są autoryzowane przez producentów oraz niezależne certyfikaty min TUV

Shopping Cart
Scroll to Top