Czy otrzymam wszystkie dokumenty ?

Czy wraz z zestawem otrzymam wszystkie dokumenty niezbedne do podłączenia instalacji a także do uzyskania dotacji ? Czy bede mogł otrzymać ulgę termomodernizacyjną lub odpis od podatku rolnego ? Tak wszystkie dokumenty poniżej.

Ale ja nie wiem od czego zacząć ?

To wszystko jest łatwe , instrukcja krok po kroku poniżej.

Elektrownia chce jakieś certyfikaty , gdzie je znajdę ?

Elektrownia wymaga dokumentów, co mam zrobić ? Gdzie je znaleść ? Czytaj poniżej.

A co jak zabraknie mi śrubek w zestawie ?

Zestawy są obliczone tak aby wystarczyło wszystkich elemntów montażowych. Tak jak w popularnym sklepie z meblami.

A jak dokumentacja bedzie skomplikowana kto mi ją wypełni ?

Dokumentacja jest łatwa w skompletowaniu. Z naszej strony możesz pobarać wszystkie niezbędne dokumenty i ceryfikaty. Czytaj niżej.

“Na początku wydawało mi się to skomplikowane, jednak znalazłem wiele filmików na youtube z instukcjami. Udało się mam zainstalowane 10 KW i działa ! “

Janek z Zielonej Góry

Instalacja 10 KW

“Mąż zupełnie mnie zignorował jak powiedziałam, że możemy mieć instalację fotowoltaiczną za połowe ceny. Niewierzył ! Brat elektryk i firma dekarska załatwili sprawe w jeden dzień”

Anna z Opola

Instalacja 5 KW

“Jestem od kilku lat na emeryturze, trochę się obawiałem czy dam radę sam zainstalowac fotowoltaikę. Po przeczytaniu instrukcji i małej pomocy syna w 3 dni podłączyłem całą instalację.”

Franek z Niska

Instalacja 8KW

Fotowoltaika w kilku krokach.

Jaką moc potrzebujesz ?

Przemyśl jaką instalację potrzebujesz. Mozesz sprawdzi rachunki i przekalkulowa we własnym zakresie. Wszystkie nasze elektrownie są uprawnione do otrzymania dotacji z progrmu “Mój prąd”

Wybierz elektrownie

Jak zauważyłeś na naszej stronie jest kilkadziesiąt elektrowni do wyboru. Skoro już wiesz ze potrzebujesz na przykład 10 KW, teraz zastanów się czy chcesz zamontowac na dachu czy na gruncie ? Jeżeli na grunt to sprawdź nasz elektrownie na gruncie. Link tutaj. Jeżeli chcez zamotować elektrownie na dachu to dobierz elektrownie na dachówkę ceramiczną lub balchodachówkę, wszystkie elektronie znajdziesz tutaj.

Zamów elektrownię w sklepie internetowym, emailem lub przez telefon.

Wraz z elektrownią otrzymasz wszystkie niezbędne dokumenty oraz fakturę VAT. Dodatkowe dokumenty do pobrania znajdziesz na naszej stronie. Wraz z elektrownią otrzymasz poradnik “Sam buduję elektrownię”

Poproś dostawcę prądu o zainstalowanie licznika dwukierunkowego.

Dostawca energi wymieni twój licznik za darmo.

Zainstaluj i podłącz elektrownię.

Do wykonania montażu na dachu zaproś dekarzy. Konstrukcja jest prosta i firma dekarska poradzi sobie z tym zadaniem z łatwością. Konstrukcja na grunt nie wymaga specjalnych umiejetnosci. Podłączenia okablowania oraz inwertera do sieci zostaw elektrykowi z uprawnieniami SEP. Elektryk wypełni też dokumentację potrzebną dla dostawcy energii.

Wystąp o dotację

Kiedy elektrownia jest już zainstalowana możesz wystąpic o dotację z programu “Mój Prąd”

Dodatkowe ulgi

Zastanów się czy nie skorzystac z ulgi termomodernizacyjnej. Nasz elektrownie także są uprawnione aby skorzystac z odpisu termomodernizacyjnego czy z podatku rolnego jezeli jestes rolnikiem.

Ciesz sie z darmowej energi za 50% ceny! *

Teraz możesz już obserwowac jak twoja elektrownia produkuje czysty prąd. * W porownaniu do ceny przykładowej firmy instalującej OZE.

Masz pytania?

+48 737 185 830

Poniedziałek

Piątek

09:00 – 17:00

Napisz do nas:

info@pvgroup.pl