Czy wraz z zestawem otrzymam wszystkie dokumenty niezbędne do podłączenia instalacji a także do uzyskania dotacji ? Czy będę mógł otrzymać ulgę termomodernizacyjną lub odpis od podatku rolnego ? Tak wszystkie dokumenty w linku tutaj.

Ale ja nie wiem od czego zacząć?

To wszystko jest łatwe , z poradnikiem PVGroup.pl instalacja jest prosta i szybka. Informacje krok po kroku poniżej.

Elektrownia chce jakieś certyfikaty, gdzie je znajdę?

Elektrownia wymaga dokumentów, co mam zrobić ? Gdzie je znaleźć ? Czytaj poniżej.

A co jak zabraknie mi śrubek w zestawie?

Zestawy są obliczone tak aby wystarczyło wszystkich elementów montażowych. Tak jak w popularnym sklepie z meblami.

A jak dokumentacja będzie skomplikowana kto mi ją wypełni?

Dokumentacja jest łatwa w skompletowaniu. Z naszej strony możesz pobrać wszystkie niezbędne dokumenty i certyfikaty. Czytaj niżej.

"Na początku wydawało mi się to skomplikowane, jednak znalazłem wiele filmików na youtube z instrukcjami. Udało się mam zainstalowane 10 KW i działa ! "

Janek z Zielonej Góry

Instalacja 10 KW

"Mąż zupełnie mnie zignorował jak powiedziałam, że możemy mieć instalację fotowoltaiczną za połowę ceny. Nie wierzył ! Brat elektryk i firma dekarska załatwili sprawę w jeden dzień"

Anna z Opola

Instalacja 5 KW

"Jestem od kilku lat na emeryturze, trochę się obawiałem czy dam radę sam zainstalowac fotowoltaikę. Po przeczytaniu instrukcji i małej pomocy syna w 3 dni podłączyłem całą instalację."

Franek z Niska

Instalacja 8KW

Fotowoltaika w kilku krokach.

Jaką moc potrzebujesz ?

Przemyśl jaką instalację potrzebujesz. Możesz sprawdzić rachunki i przekalkulować we własnym zakresie. Wszystkie nasze elektrownie są uprawnione do otrzymania dotacji z programu "Mój prąd"

Wybierz elektrownie

Jak zauważyłeś na naszej stronie jest kilkadziesiąt elektrowni do wyboru. Skoro już wiesz że potrzebujesz na przykład 10 KW, teraz zastanów się czy chcesz zamontować na dachu czy na gruncie ? Jeżeli na grunt to sprawdź nasz elektrownie na gruncie. Link tutaj. Jeżeli chcesz zamontować elektrownie na dachu to dobierz elektrownię na dachówkę ceramiczną lub blachodachówkę, wszystkie elektronie znajdziesz tutaj.

Zamów elektrownię w sklepie internetowym, e-mailem lub przez telefon.

Wraz z elektrownią otrzymasz wszystkie niezbędne dokumenty oraz fakturę VAT. Dodatkowe dokumenty do pobrania znajdziesz na naszej stronie. Wraz z elektrownią otrzymasz poradnik "Sam buduję elektrownię". Email info@pvgroup.pl tel.: +48 516 758 217 tel.: +48 737 185 830

Poproś dostawcę prądu o zainstalowanie licznika dwukierunkowego.

Dostawca energii wymieni twój licznik za darmo.

Zainstaluj i podłącz elektrownię.

Do wykonania montażu na dachu zaproś dekarzy. Konstrukcja jest prosta i firma dekarska poradzi sobie z tym zadaniem z łatwością. Konstrukcja na grunt nie wymaga specjalnych umiejętności. Podłączenia okablowania oraz inwertera do sieci zostaw elektrykowi z uprawnieniami SEP. Elektryk wypełni też dokumentację potrzebną dla dostawcy energii.

Wystąp o dotację

Kiedy elektrownia jest już zainstalowana możesz wystąpić o dotację z programu "Mój Prąd"

Dodatkowe ulgi

Zastanów się czy nie skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej. Nasz elektrownie także są uprawnione aby skorzystać z odpisu termomodernizacyjnego czy z podatku rolnego jeżeli jesteś rolnikiem.

Ciesz się z darmowej energii za 50% ceny! *

Teraz możesz już obserwować jak twoja elektrownia produkuje czysty prąd. * W porównaniu do ceny przykładowej firmy instalującej OZE.

Dokumenty operatorów energetycznych

Masz pytania?

+48 737 185 830

Poniedziałek

-

Piątek

08:00 - 16:00

Napisz do nas:

info@pvgroup.pl

Scroll to Top