Polityka prywatności

OCHRONA PRYWATNOŚCI I DANYCH OSOBOWYCH RODO

Naszą troską jest ochrona Twej prywatności. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby dane przez nas gromadzone były bezpieczne. Zbieramy tylko niezbędne dane konieczne do finalizacji transakcji. Dane te wpisujesz osobiście i TYLKO Ty masz prawo je modyfikować lub usuwać. Twoje dane osobowe przechowujemy w bazie zabezpieczonej hasłem dostępowym. Dane te również są zabezpieczane kopiami bezpieczeństwa.

Stosujemy procedury zgodne z ustawą o ochronie danych osobowych i nasze zbiory są zarejestrowane w GIODO. Dane naszych klientów wykorzystywane są tylko do przeprowadzania transakcji handlowych i nie służą do żadnych akcji marketingowych, ani nie są przekazywane jakimkolwiek podmiotom trzecim.

Swoje dane podajesz dobrowolnie i wpisujesz samodzielnie. Wszelkie ich modyfikacje i usuwanie również wykonujesz samodzielnie. Nasi pracownicy w żaden sposób nie ingerują w Twe dane. Jeśli chcesz otrzymać towar na inny adres niż podany w danych teleadresowych prosimy abyś sam je sam uaktualnił ! Nie wysyłamy towaru na inny niż podany w naszej bazie adres.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. informujemy, że:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma:

PVGroup.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Azotowa 21

41-503 Chorzów

KRS : 0000867516 NIP: 6272769605  REGON: 387423284

2. Kontakt z Inspektorem Danych Osobowych: info@pvgroup.pl

Inspektorem Ochrony Danych jest: PVGroup.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zamówienia – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.

4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uczestniczące w realizacji zamówienia tj. firma przewozowa, firma hostująca sklep internetowy, firma Sewer – pośrednicząca w elektronicznej obsłudze zamówień, firma fakturownia.pl wystawiająca faktury, biuro rachunkowe obsługujące firmę PVGroup.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Zamówienia realizowane są fizycznie tylko przez upoważnionych pracowników firmy PVGrpup.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością . Odbiorcy danych osobowych przetwarzają je tylko w celu realizacji zamówienia i nie udostępniają podmiotom trzecim w innych celach.

5 Dane osobowe będą przechowywane aż do chwili kiedy osoba zażąda ich usunięcia.

6. Posiada Pan/Pani prawdo żądania dostępu do danych osobowych, prawo ich sprostowania lub ich usunięcia, a także do przenoszenia.

7. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa

8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i niezbędne do realizacji zamówienia. W przypadku odmowy ich podania zamówienie może nie zostać zrealizowane.

9. Dane osobowe są zabezpieczone poprzez szyfrowanie transmisji danych, dostęp do baz danych na podstawie hasła, dostęp do systemów sklepu na podstawie hasła.

Shopping Cart
Scroll to Top