Witaj w PVGroup.pl

Zobacz, w jaki sposób pomagamy firmom oraz klientom indywidualnym w całej Europie!

Our team

Nasza misja

Misją naszej firmy jest ułatwienie transformacji energetycznej dla mieszkańców Europy! W tym celu dostarczamy niezbędne narzędzia oraz szkolenia dla instalatorów. Tworzymy także miejsce gdzie każdy nasz klient może dostać niezbędną pomoc techniczną oraz uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania. Doskonale rozumiemy że branża Odnawialnych Źródeł Energii dopiero się rozwija więc chcemy pomóc każdemu lepiej zrozumieć wszelkie zagadnienia z tym związane.

Wizja

Wizją naszej firmy jest być pionierem i katalizatorem transformacji energetycznej w Europie, wyznaczając kierunek dla przyszłych pokoleń w zakresie odnawialnych źródeł energii. Dążymy do stworzenia środowiska, w którym każdy mieszkaniec kontynentu może z łatwością przejść na zieloną energię dzięki dostępowi do najnowszych technologii, wsparcia edukacyjnego i profesjonalnych szkoleń dla instalatorów. Jesteśmy zaangażowani w rozwijanie społeczności, gdzie każdy klient znajdzie niezbędną pomoc techniczną i odpowiedzi na swoje pytania, ułatwiając zrozumienie i adaptację Odnawialnych Źródeł Energii. Patrzymy w przyszłość z przekonaniem, że nasza praca pozwoli na tworzenie zrównoważonego i energooszczędnego stylu życia dla wszystkich mieszkańców Europy.


Dlaczego my?

  • Profesjonalny serwis
  • Bezpośredni importer
  • Szkolenia
  • Przyjazna opieka nad klientem
Profesjonalny serwis

Nasz serwis

Dysponujemy własnym, profesjonalnym serwisem falowników oraz pomp ciepła TCL

Nasz serwis jest czynny dla naszych klientów 24/7! Każdy nasz klient dostaje pełne wsparcie posprzedażowe, a także pomoc w razie awarii oraz sprawą obsługę gwarancyjną. U nas klienci mogą spa spokojnie gdyż każdy dostaje potrzebną pomoc.

Bezpośredni importer

Bezpośredni importer

Nasz bezpośredni kontakt z producentami daje Tobie okazje zakupu towarów po najniższych cenach!

Dzięki bezpośredniej współpracy z producentami, nasza firma gwarantuje atrakcyjne ceny, co przekłada się na wyjątkowo korzystne oferty dla naszych klientów. Eliminujemy pośredników, co pozwala nam oferować produkty wysokiej jakości w bardziej konkurencyjnych cenach, zapewniając jednocześnie szybkość i niezawodność dostaw. Jesteśmy zaangażowani w przekazywanie oszczędności, które osiągamy dzięki tym bezpośrednim relacjom, bezpośrednio do naszych klientów, dając im najlepsze możliwe warunki zakupu.

Szkolenia

Szkolenia dla instalatorów

Szkolenia techniczne oraz handlowe o różnym stopniu zaawansowania

Nasza wyspecjalizowana kadra prowadzi regularnie szkolenia z obsługi urządzeń marki TCL oraz Growatt. Prowadzimy także szkolenia handlowe pomagając instalatorom rozwijać swoją działalność. Nasi klienci ponadto mogą liczyć na wsparcie naszego działu obsługi klienta, które zawsze chętnie pomoże.

Przyjazna opieka nad klientem

Przyjazna opieka nad klientem

Dedykowany opiekun dla każdego klienta

To co nas wyróżnia wśród innych to jest efektywna obsługa klienta. Każdy nasz klient traktowany jest priorytetowo. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak wiele pytań pojawia się w głowie naszych klientów, dlatego chętnie pomożemy każdemu kto ma wątpliwości. Doradzamy od samego początku na etapie projektu instalacji, po dobór sprzętu a także organizowaniu transportu. Po każdym zakupie klient ma oczywiście opiekę posprzedażową zagwarantowaną.

Chcesz do nas dołączyć?

Aplikuj na aktualnie trwające rekrutacje!


Email

info@pvgroup.pl


Telefon

+48 516 758 217

Znajdź nas na Social Media!

Shopping Cart
Scroll to Top