Przetargi

PVGroup.pl

Oferta pod przetargi publiczne

Kim jesteśmy?

PVGroup.pl to firma, która doskonale rozumie potrzeby rynku fotowoltaicznego, zwłaszcza jeśli chodzi o zaopatrzenie w produkty dla przetargów publicznych. Nasza oferta obejmuje panele fotowoltaiczne o różnej mocy i konfiguracji oraz falowniki fotowoltaiczne od renomowanych producentów, dostępne w ilościach hurtowych.

pvgrouppllogo

Panele Fotowoltaiczne

PVGroup.pl wyróżnia się nie tylko dostawą paneli fotowoltaicznych, ale także oferuje kompleksowe badania paneli w różnych warunkach. Przeprowadzamy testy kulki gradowej o różnych wielkościach i prędkościach, testy nacisku z weryfikacją wytrzymałości do 8000Pa, a także testy izolacji, napięć i prądów w warunkach STC (Standard Test Conditions) i wielu innych. Nasze panele fotowoltaiczne są dostępne w różnych kolorach ramy i rozmiarach, co pozwala dostosować je do indywidualnych potrzeb klienta.

Longi panele
Ulica produkcja
Longi : panele pod przetargi

Falowniki Fotowoltaiczne

Falowniki przemysłowe Chint

30kW - 500MW+

Chint_Power_Logo
Falownik Inwerter Chint Power 275kW 800V AC - Przemysłowe instalacje fotowoltaiczne
Falownik Inwerter Chint Power 275kW 800V AC - Przemysłowe instalacje fotowoltaiczne
Oferta CHINT, Chint Power, Astroenergy

Falowniki bateryjne Growatt

1 - 30kW / 60kWh

Growatt logo
Growatt MID
Growatt battery system
Growatt schemat

PVGroup.pl oferuje również falowniki fotowoltaiczne w różnych konfiguracjach, zapewniając klientom szeroki wybór. Nasze falowniki mogą być wyposażone w wyświetlacz lub być bez niego, umożliwiają sterowanie innymi urządzeniami, posiadają różne moduły komunikacyjne, takie jak Wifi, LAN, Radio. Zapewniają także możliwość podłączenia paneli fotowoltaicznych o mocy 680W+ oraz różnych konfiguracji MPPT.


Moduły komunikacyjne Wifi, LAN oraz radio.
Falowniki dostępne w różnych konfiguracjach
Wsparcie techniczne oraz doradztwo

Bogate Doświadczenie

PVGroup.pl może pochwalić się bogatym doświadczeniem, a nasze produkty zyskały uznanie dzięki udziałowi w dwóch największych kontraktach - 9MW oraz 7MW na domach mieszkalnych o średniej mocy instalacji 4kW.

Montaż instalacji
pvgrouppllogo

PVGroup.pl to nie tylko dostawca produktów fotowoltaicznych, ale także partner, który zrozumie i sprosta wszelkim wymaganiom klientów. Dzięki naszej różnorodnej ofercie paneli fotowoltaicznych i falowników, wspieranym przez badania i bogate doświadczenie, jesteśmy gotowi obsłużyć projekty fotowoltaiczne na każdą skalę, zarówno dla przetargów publicznych, jak i indywidualnych inwestycji.

Poznaj nas bliżej...

Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy

ADRES:

PVGroup.pl Sp. z o.o.

ul. Azotowa 21,

41-503 Chorzów,

Polska

Godziny otwarcia:

Od 08:00 do 16:00

E-mail kontaktowy:

Do zobaczenia!

Shopping Cart
Scroll to Top