Akcesoria elektryczne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

Sam buduje elektrownie słoneczną - poradnik instalatora

W tym miejscu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do kompleksowego i bezpiecznego wykonania instalacji elektrycznych. Nasza oferta skierowana jest zarówno do profesjonalistów, jak i amatorów, zapewniając akcesoria elektryczne wysokiej jakości dostosowane do różnorodnych wymagań i projektów.

  1. Kable: Oferujemy szeroki wybór kabli, w tym kable solarne o przekrojach 4mm2 i 6mm2, idealne do połączeń paneli fotowoltaicznych. Dostępne są również kable uziemiające o przekrojach 6mm2 i 16mm2, niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony instalacji przed przepięciami. Nasze kable instalacyjne 3x6mm2 oraz 5x6mm2 YDY są przeznaczone do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, oferując niezawodność i trwałość w każdych warunkach.
  2. Bezpieczniki i Ograniczniki Przepięć: Kluczowe dla każdej instalacji elektrycznej, nasze bezpieczniki i ograniczniki przepięć zapewniają ochronę przed nadmiernym prądem i nieoczekiwanymi skokami napięcia. Są one niezbędne do zabezpieczenia urządzeń elektrycznych i zapobiegania uszkodzeniom.
  3. Skrzynki Zabezpieczające AC/DC: Nasze skrzynki zabezpieczające AC/DC, są idealne do zabezpieczania systemów fotowoltaicznych i innych instalacji elektrycznych. Solidna konstrukcja i wysokie standardy wykonania gwarantują długotrwałe i bezawaryjne użytkowanie.

W naszej ofercie akcesoriów elektrycznych kładziemy nacisk na jakość, bezpieczeństwo i wydajność. Zapewniamy produkty, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, zapewniając niezawodność i optymalną wydajność każdej instalacji elektrycznej.

Za bezpieczeństwo przesyłek akcesoriów odpowiada :

DPD-LOGO-300x133

Akcesoria elektryczne podróżują do Państwa ubezpieczonym transportem. Przesyłki są pakowane z dużą starannością w taki sposób aby produkt dojechał do miejsca przeznaczenia w formie nie naruszonej.  Pakowanie odbywa się pod nadzorem kamer. Jeżeli jednak wystąpi problem prosimy o spisanie protokołu z kurierem, zaznaczenie co dokładnie jest uszkodzone i na tym odpowiedzialność klienta się kończy. PVGroup.pl dosyła nowy towar. Zasady wysyłek znajdziesz tutaj.

Jesteś instalatorem i poszukujesz cen hurtowych na produkty? Napisz do nas na wholesale@pvgroup.pl

Kto może zainstalować zestawy fotowoltaiczne? kliknij tutaj.

Sprawdź więcej produktów na naszej stronie tutaj.

Shopping Cart
Scroll to Top