Klimatyzatory

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Klimatyzatory TPro TCL typu COOL SILENT – Gwarancja Komfortu i Efektywności

Klimatyzatory TCL TPro dostępne są w wersjach o mocy 2.6 kW, 3.5 kW, 5.1 kW oraz 7.1 kW. Dzięki szerokiej palecie modeli, każdy znajdzie urządzenie idealnie dopasowane do swoich potrzeb. TPro, wyróżniają się na tle konkurencji dzięki unikalnym cechom:

Nawiew typu “Breeze”: Specjalnie zaprojektowany system nawiewu zapewnia równomierne rozprowadzenie powietrza w pomieszczeniu, co zwiększa komfort użytkowania.

Zmniejszone przestrzenie między obudową a wywiewem: Innowacyjna konstrukcja minimalizuje straty powietrza i zwiększa efektywność energetyczną urządzenia.

Szybki montaż: Optymalizacja konstrukcji umożliwia szybki i prosty montaż klimatyzatora, co jest szczególnie ważne dla profesjonalistów i osób ceniących sobie wygodę.

Podgrzewana taca ociekowa z funkcją grzania: TPro nie tylko chłodzi, ale także efektywnie ogrzewa pomieszczenia dzięki podgrzewanej tacy ociekowej, co czyni go idealnym rozwiązaniem na każdą porę roku.

Wbudowane WiFi: Klimatyzatory są wyposażone w moduł WiFi, co umożliwia zdalne sterowanie i monitorowanie funkcji urządzenia za pomocą smartfona lub tabletu.

Wersja typu COOL SILENT: Dedykowany system nawiewu gwarantuje bardzo cichą pracę w systemie chłodzenia oraz grzania.

PV Group – Twój Oficjalny Reprezentant TCL Departament CAC

Jako oficjalny reprezentant firmy TCL w dziale Commercial Air Conditioning, PVGroup.pl zapewnia nie tylko sprzedaż, ale i kompleksowy serwis posprzedażowy klimatyzatorów TCL. Wszystkie nasze klimatyzatory serii TPro są objęte 5-letnią gwarancją, co stanowi dodatkowe potwierdzenie najwyższej jakości i niezawodności naszych produktów.

Shopping Cart
Scroll to Top