HURT

Wyświetlanie wszystkich wyników: 23

Hurtowa oferta paneli słonecznych inwerterów oraz zestawów montażowych PV.

Hurtownia fotowoltaiczna PVGroup.pl to firma specjalizująca się w imporcie oraz produkcji elementów do fotowoltaiki. Szeroki asortyment produktów oferowanych przez firmę obejmuje m.in. panele fotowoltaiczne, falowniki, akumulatory, inwertery oraz różnego rodzaju akcesoria potrzebne do montażu i eksploatacji instalacji fotowoltaicznej.

Oferta skierowana jest do składów budowlanych, hurtowni elektrycznych, instalatorów oraz sprzedawców fotowoltaiki. Dzięki temu, że jest bezpośrednim importerem oraz producentem, jest w stanie zaoferować swoim klientom produkty wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach.

Grupa PVGroup.pl posiada dwa magazyny kontenerowe zlokalizowane na Śląsku i w województwie Mazowieckim, dzięki czemu jest w stanie szybko i sprawnie realizować zamówienia. Towar jest wysyłany na adres klienta i może być opatrzony jego logo. Firma oferuje również doradztwo techniczne w zakresie doboru odpowiednich produktów oraz pomoc w zakresie montażu i eksploatacji instalacji fotowoltaicznej.

Hurtownia fotowoltaiczna PVGroup.pl

Zapraszamy do współpracy hurtowej. Skontaktuj się z nami poprzez adres email wholesale@pvgroup.pl, aby poznać szczegóły oferty i uzyskać indywidualną wycenę na potrzebne produkty.

Katalog konstrukcji do pobrania znajdziesz tutaj :  PVGroup-mounting-construction-Europe-catalogue.

Shopping Cart
Scroll to Top