Zestawy dedykowane do współpracy z pompami ciepła

Zestawy fotowoltaiczne do pomp ciepła

Zestawy fotowoltaiczne do pomp ciepła – Zestaw dedykowany do współpracy z pompami ciepła różnych producentów. Zastosowanie dodatkowego licznika energii pozwala na rozdysponowanie nadmiaru energii z jednej fazy na pozostałe gwarantując najwyższą możliwą do uzyskania autokonsumpcję.
Energia w pierwszej kolejności będzie akumulowana w bateriach a jej nadmiar będzie wysyłany do sieci. W inteligentnym liczniku Growatt następuje kalkulacja zużycia energii w całym domu a następnie niedobór energii na poszczególnych fazach zostaje zaspokojony z nadmiaru produkcji.
Dodatkowo system ten, wyposażony jest w układ zabezpieczający w przypadku zaniku zasilania z sieci elektroenergetycznej dzięki czemu, użytkownik prezentowanego zestawu będzie miał dostępną energię z baterii w przypadku awarii sieci.

Inwertery hybrydowe Growatt

Growatt to przedsiębiorstwo energetyczne zajmujące się badaniami i rozwojem oraz produkcją falowników fotowoltaicznych, w tym inwerterów sieciowych, off-gridowych i magazynowych, a także inteligentnych rozwiązań zarządzania energią po stronie użytkownika. Wydajność inwerterów sieciowych Growatt wynosi od 750 W do 250 kW, zaś inwertery sieciowe i magazynowe obejmują zakres mocy od 1 kW do 630 kW. Falowniki Growatt są szeroko stosowane na całym świecie do zastosowań w budownictwie mieszkaniowym, komercyjnym, zmniejszaniu ubóstwa fotowoltaicznego, scenariuszach skali użyteczności, a także w innych projektach elektrowni magazynowych.

Zestawy fotowoltaiczne do pomp ciepła
  • seria MIN 2,5k-3,6k TL XH

Strona producenta: https://www.ginverter.com/

Jesteś instalatorem i poszukujesz cen hurtowych na produkty firmy Growatt? Napisz do nas na wholesale@pvgroup.pl

Kto może zainstalować zestawy fotowoltaiczne hybrydowe  ? kliknij tutaj.
Fotowoltaika krok po kroku oraz dokumentacja kliknij tutaj.
Nie znaleziono produktów, których szukasz.
Shopping Cart
Scroll to Top