Homepage

Kim jesteśmy?


Grupa PVGroup.pl jest liderem w Polsce i jednym z największych w Europie dystrybutorem komponentów do instalacji fotowoltaicznych. Portfolio grupy zawiera kilka przedsiębiorstw zlokalizowanych na terenie Polski oraz innych krajów Europy. Sprawdź też nasze marki jak : The-Creative-Life.eu - wyłącznego dystrybutora pomp ciepła marki TCL w Polsce, oraz k500-systems.com. Zaopatrujemy w sprzęt zarówno klientów detalicznych jak i instalatorów, którzy szukają najlepszych rozwiązań dla swoich klientów. Posiadamy wiele magazynów w Polsce oraz w Europie, by w sprawny sposób na bieżąco dbać o ciągłość dostaw. 


Jeśli nas znalazłeś, bo potrzebujesz instalacji fotowoltaicznej dla swojego domu to dobrze trafiłeś! Jako jedyni w Polsce oferujemy kompleksowe rozwiązanie dla domu, w atrakcyjnych cenach z pełną gwarancją. Nasz dział obsługi klienta zawsze chętnie służy pomocą aby dobrać odpowiedni zestaw dla Państwa potrzeb. Skontaktuj się z nami już teraz i przekonaj się jakie to proste! Zestawy solarne są przystosowane do samodzielnego montażu i nie wymagają specjalistycznej wiedzy oraz uprawnień.


Jako jedyna z nielicznych firm posiadamy własny wyspecjalizowany serwis techniczny, który służy naszym klientom pomocą w kwestiach technicznych. Dbamy o zadowolenie naszych klientów, by czuli się bezpiecznie kupując u sprawdzonego i doświadczonego dystrybutora!

Jakie instalacje mamy w ofercie?


Zestawy dedykowane do współpracy z pompami ciepła.


Zestawy do maksymalizacji autokonsumpcji


Zestawy działające  w trybie UPS


Gotowe zestawy fotowoltaiczne mikroelektrowni słonecznych

Interesuje Cię pompa ciepła?

Chcesz rozbudować swoją instalację?


Myślisz nad zakupem magazynu energii?

Sprawdź nasze magazyny energii marki Growatt! Zestawy są skompletowane przez naszych inżynierów, gwarantując wysoka jakość przez wiele lat! Mamy magazyny energii przygotowane do pracy w trybie UPS z falownikami hybrydowymi.

Za bezpieczeństwo przesyłek paletowych odpowiada :


Raben - transport

Nasze zestawy fotowoltaiki podróżują do Państwa ubezpieczonym transportem. Przesyłki są pakowane z dużą starannością w taki sposób aby towar dojechał do miejsca przeznaczenia w formie nie naruszonej. 

Certyfikat Raben

KATEGORIE


POMPY CIEPŁA TCL

Do samodzielnego montażu

INWERTERY GROWATT

Z pełną gwarancją przy samodzielnym montażu

Elektrownie słoneczne (sieciowe) na grunt

Elektrownie słoneczne na grunt z magazynem energii

Elektrownie słoneczne (sieciowe) na dach

Elektrownie słoneczne na dach z magazynem energii

FOTOWOLTAIKA za 50% ceny

"Bardzo dobrej jakości panele fotowoltaiczne, dzięki instrukcji obsługi, która poprowadziła mnie krok po kroku, zamontowałem PV szybko i bez problemu. Szybka realizacja zlecenia oraz przyjazna i pomocna obsługa. Polecam."

Logo PVGroup.pl

ZADZWOŃ

+48 516 758 217

+48 737 185 830

+48 532 268 607

Godziny otwarcia pn -pt:

08:00 - 16:00

Potrzebujesz pomocy?

info@pvgroup.pl

Shopping Cart
Scroll to Top