Inwertery hybrydowe Deye

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

logo Deye

Inwertery hybrydowe Deye 

Nowoczesne Rozwiązania dla Twojej Instalacji Fotowoltaicznej

Różnorodność i Moc na Wyciągnięcie Ręki Oferujemy szeroki zakres falowników, dostosowanych do różnorodnych potrzeb naszych klientów. Nasze inwertery hybrydowe Deye dostępne są w wersjach jednofazowych o mocy od 3,6 kW do 8 kW oraz w wersjach trójfazowych o mocy od 6 kW do 12 kW. Dzięki temu każdy znajdzie tu rozwiązanie idealne dla swoich potrzeb – zarówno w małych domowych systemach, jak i w większych instalacjach komercyjnych.

Hybrydowa Wydajność dla Optymalnego Wykorzystania Energii

Inwertery hybrydowe Deye to nie tylko przekształcanie energii z macierzy fotowoltaicznej w prąd przemienny. To także zaawansowane współpraca z akumulatorami, co umożliwia przechowywanie nadmiaru energii. Jest to szczególnie ważne w krajach rozwijających się, gdzie słabe lub przerywane sieci elektryczne, a czasem nawet ich całkowity brak, wymagają niezawodnych i efektywnych rozwiązań.

Technologia i Innowacja dla Twojego Domu i Biznesu

Nasze inwertery hybrydowe są wyposażone w najnowsze technologie. Na przykład, model SUN-3K-SG04LP1-24-EU wykorzystuje baterię akumulatorów o napięciu 24 V, podczas gdy inne modele działają na bateriach 48 V. Model SUN-16K-SG01LP1-EU to najmocniejszy jednofazowy falownik hybrydowy dostępny na rynku globalnym.

Zaawansowane Funkcje dla Lepszej Kontroli

Wszystkie nasze inwertery hybrydowe Deye posiadają funkcje Grid-interactive, które nie tylko kontrolują i monitorują podłączenie do sieci, ale również zarządzają nadmiarem energii. Dzięki temu możesz wysyłać energię w godzinach szczytu, kiedy jest najbardziej potrzebna, zoptymalizowując wydajność Twojego systemu fotowoltaicznego.

Jesteś instalatorem i poszukujesz cen hurtowych na produkty firmy Chint Power? Napisz do nas na wholesale@pvgroup.pl

Shopping Cart
Scroll to Top